KRaL'ın Günlüğü

Celal ile Ceren Filmi

celal ile ceren filmiCelal ile Ceren film konusu:

Meşhur Recep İvedik’i yani Şahan Gökbakar’ı bu filmde 30′lu yaşlarını süren Celal rolünde izleyeceğiz.Celal Karaköy’de baba mesleğini sürdüren bir elektrikçi. Şahan Gökbakar’a başrolde eşlik eden bir diğer oyuncu ise Ezgi Mola. Ezgi mola Celal ile Ceren filminin Ceren’i rolünde haliyle :) 30 yaş krizine yeni girmiş olan Ceren  mobilya mağazasında çalışmakta. İkili filmde 6 yıldır beraber olan bir çifti canlandırıyorlar.

Celal ile Ceren’in Çevresindekiler bu sebeple artık evleneceklerini varsayarlar. Fakat Celal bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek isteyince ikili feci tartışır ve bozuşurlar. Ceren gitmesini istemese de, Celal kırk yalanla bir yolunu bulur ve partiye gider. Olay ortaya çıkınca Ceren ayrılmak ister; onu hala sevse de amacı biraz sevgilisinin burnundan getirmektir. Fakat hiç beklemediği biçimde evlilik baskısı altında kalmaktan şikayet eden Celal bir anda Ceren’i terk eder!

Hayatının çoktan daha güllük- gülistanlık olacağını sanırken bekarlık günlerinde belalar da peşini bırakmaz. Ceren’i özleyeceği günler yakındır.Yani Şahan Gökbakar bu filminde uzun yılardır birlikte olduğu sevgilisinden ayrıldıktan sonra başına gelen komik olayları canlandıracak.Filmin fragmanlarına bakılırsa oldukça komik ve yine izlenebilir ve hasılat rekorlarına aday bir film.Ayrıca bu filmin yönetmeni Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar.

Başrollerini ünlü komedyen Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın paylaştığı Celal ile Ceren, Recep İvedik serisinde beraber çalışan yönetmen Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar Kardeşler’in yeni komedi projeleri.

Celal ile Ceren filminin oyuncuları:

Şahan Gökbakar, Ezgi Mola, Dilşah Demir

Celal ile Ceren filminin yönetmeni:

Togan Gökbakar

Celal ile Ceren vizyon tarihi:

18 Ocak 2013

 Celal ile Ceren Filmi Fragmanı

Kategori: Sinema

Benzer Konular

Yörükler, Sümer Tilmaç’ı Yörük Bey’i Seçti

Yörükler, Sümer Tilmaç’ı Yörük Bey’i Seçti

Yörükler, tiyatro ve sinema oyuncusu Sümer Tilmaç’ı Yörük-Türkmen kültürüne yaptığı katkıları için Yörük Bey’i seçti....

Adanalı Yılmaz Güney ‘Töre’yi Beyaz Perdeye Taşıdı

Adanalı Yılmaz Güney ‘Töre’yi Beyaz Perdeye Taşıdı

Adana’nın Yılmaz Güney’i olarak bilinen Abdullah Can, yuvaları dağıtan, çocukları öksüz ve yetim bırakıp sevgilileri...

Oscar’a Aday “Buzkashi Boys” Filminin Afganlı Yıldızları İstanbul’da

Oscar’a Aday “Buzkashi Boys” Filminin Afganlı Yıldızları İstanbul’da

2013 Oscar ödülünün adayları arasında yer alan ‘Buzkashi Boys’ filminin Afganlı iki genç yıldızı İstanbul’a...

Yukarı